Aeg Çamaşır Makinesi Resetleme

0
44
 
AEG çamaşır makineniz bir döngüden önce, sırasında veya sonrasında bir hata veriyorsa, bu bir serseri. Çamaşır makinesi genellikle bir hata bildirimi veya ekranda bir kod gösterir. Bu AEG hatalarının çoğu düzeltilebilir. Bu makalede, ne anlama geldiklerini ve bunları nasıl düzeltebileceğinizi okuyabilirsiniz. Örneğin çamaşır makinenizi sıfırlayabilirsiniz.

Aeg Çamaşır Makinesi Sıfırlama

Aeg Çamaşır Makinesi Resetleme  “Test” döngüsünü çalıştırmalısınız. Anahtar kapalı konumdayken, Ön yıkama ve ıslatma düğmesini basılı tutun ve ardından döner düğmeyi yumuşak (veya kısa) çevirerek döndürün. Muhtemelen bu kısa bir test dizisini çalıştırmalı ve hatayı Kaldırabilir.

Aeg Çamaşır Makinesi Resetleme

  • Kapıyı kapatarak ve döngü seçiciyi sıfıra ayarlayarak başlayın.
  • Üstteki iki düğmeye basın (emdirin ve ön yıkayın).
  • Aynı zamanda, döngü seçiciyi hassas dönüş döngüsüne saat yönünün tersine çevirin.
  • Ardından iki düğmeyi serbest bırakın ve selektörü saat yönünün tersine çevirerek sonuna kadar çevirmeye devam edin (neredeyse tam tur).
  • Normal şekilde yıkamayı deneyin.
  • Ekranda C9 hatası görülmeye devam ederse, cihazın motorundaki yataklar arızalı olabilir.

Sorun tekrarlanırsa, muhtemelen motorun veya motorun rulmanlarının bir hatası vardır. Yukarıdaki öneriyi sorunu çözmezse, bir Yetkili Servis Merkezi ile iletişim kurun.

Çamaşır makineniz başka bir hata mesajı veriyor mu? Öyleyse, cihazın kılavuzuna bakın. Hala başarısızlığınız var mı? Ne yazık ki, tüm problemler bağımsız olarak çözülemez. Bir teknisyen gerekebilir. Çamaşır makinesini  satın aldınız ve garanti kapsamında mı? ÖZEL Müşteri hizmetlerimiz size memnuniyetle yardımcı olacaktır. Çamaşır makineniz garanti kapsamı dışındaysa, Bizler Çözüm üretmeye hazırız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here