Alışılmışın Dışına Çıkan Allıklar

0
16
 

Makyaj malzemelerinizin bulunduğu rafa ya da çantaya şöyle bir göz atın. Artık köklü değişiklikler yapmanın zamanı gelmemiş mi? Kesin gelmiştir! Bu yenileyici değişikliklere allıklardan başlamaya hayır demezsiniz herhalde… Şimdi uzun zamandır kullandığınız toz allıkları bir kenara bırakın ve yeni nesil sıvı ve kremsi yapıdaki allıklara yer açın

Kiraz yanaklar
Gül rengi tonlarındaki orijinal renklendiricili sıvı allık Benetint, yalnızca yanaklarda değil dudaklarda da dayanıklılığını gösteriyor. Yüzünüzde taze ve canlı etkiyi alabilmeniz için yalnızca birkaç damla yetiyor. Sürdüğünüz damlaları ufak parmak vuruşlarıyla yayabilirsiniz.

İkisi bir arada
Tom Ford Shade and Illuminate Glow Stick, yıl boyunca güneşlenmiş ve ışıldayan bir cilt elde etmenin en pratik yolu. Çok amaçlı iki uçlu stick, kremsi sedef formülleriyle birbirlerini tamamlayan rose gold aydınlatıcı ve sıcak tonlu mercan allık içeriyor.

Süngerli yapı
Başlığa bakıp, nasıl yani dediğinizi duyduk. Lancome Cusihon Subtile allık, süngerimsi yapısıyla doğal ve canlı bir görünüm kazanmanıza yardımcı oluyor. Nude tonlardan koyu renklere kadar farklı altı renge sahip allık, sünger aplikatörle uygulandığında etkiyi iki katına çıkarıyor.

Kremsi doku
Allığı hafif baskılarla parmak uçlarınızla yaymak da farklı bir seçenek sayılır, değil mi? Kadife dokulu mineral Nyx Rouge Cream Blush krem allık, transparan canlı renk ışıltısı sunarken, uzun süre kalıcı özelliğini de gözler önüne seriyor.

Kolay kullanım
Pratik kullanım benim için her şeyden önemli diyenlerdenseniz, Clinique Chubby Stick Cheek krem allık tam size göre. Doğal ve nude tonlarıyla, makyajınızda abartıdan uzak bir yol çiziyorsanız, bu allıkla pürüzsüz bir görünüm yakalayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here