Çocukla Gidilecek Tatil İçin Tavsiyeler

0
48
 

Otel seçiminde her şey dahil konsepti

Çocukla çıkılan tatilde ihtiyaçları kontrol edemeyebiliriz. Bu sebeple her şey dahil konseptli oteller tercih edebilirsiniz. Çocuklar özellikle tatilde rahatladıklarından daha ısrarcı olabilir bu da tatil dönüşü kabarık faturalara sebep olabilir. Bunun yerine her şey dahil otellerde konaklayarak ekstra masrafların önüne geçebilirsiniz. Erken rezervasyon yaptırarak uygun fiyatlar bulabilirsiniz.


Su parkları!

Çocuklar en çok parkta eğlenmeyi seviyor ve bu özellik tatilde de değişmiyor. Bu nedenle mutlaka parkı olan ve su parkı olan otelleri tercih etmelisiniz. Böylece tüm gün çocuğunuz bu parkta eğlenebilir ve siz de tatilinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Yetişkinler için de hayli eğlenceli olan bu parklarda çocuğunuzla tüm gün eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz.

Aile Odası

Aile odası seçeneği birçok otelde var. Çocuklu ailelerin tam konforu için dizayn edilen bu odalarda çocuklarınızla rahat rahat dinlenebilir, dışarı çıkmadığınız zamanlarda keyifli ve konforlu vakit geçirebilirsiniz. Erken rezervasyondan yararlanarak aile odası bulunan otellerde uygun fiyata odalar bulabilirsiniz.


Çocuk Kulübü

Özellikle popüler tatil yerlerindeki otellerin birçoğunda çocuk kulüpleri bulunuyor. Gün içinde çocuğunuzu bu kulüplere bırakarak siz de denize rahatlıkla girebilir ve biraz kafa dinleyebilirsiniz:) veya akşam romantik bir yemek organize etmek istiyorsanız çocuk kulüpleri tam size göre.


Ev/Yazlık kiralama

Tatilde otelde konaklamayı sevmiyor veya uzun dönem tatil yapmak istiyorsanız tatil bölgelerindeki sezonluk kiralanan evleri tercih edebilirsiniz. Böylece bütün bir aile bayram havasında bir tatil geçirebilirsiniz. Yemekleri de evde kendiniz yapabileceğinizden dışarda çocuklarınızı rahatsız edecek yemeklerden de uzak tutmuş olursunuz.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here