Dyson Başlık Kırılması, Dyson Motor Arızası ve Dyson Şikayetleri

0
165

Dyson marka elektrikli süpürgenizin başlığının bağlantı yerindeki pimi kırılabilir. Sizlerin de son kullanıcı olarak oraya müdahale imkanımız zaten imkansız ve ayrıca malzeme kalitesine çok güvenmiş olabilirsiniz. Dyson’ın malzemesinin bu şekilde kırılması genel bir problem olarak gözükmektedir. Dyson Müşteri Hizmetleri bu konuda Türkiye’deki bu soruna, Pazartesi – Cuma 09:00 – 18:00, Cumartesi 09:00 – 17:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

İkinci bir sorun ise Dyson V11 kablosuz elektrikli süpürgelerin tetik düğmesinin bastığınızda çalışmıyor oluşu. Bu konuda müşteri kaynaklı bir sorun olduğu için size olumlu cevap vermemektedirler.

Üçüncü sorun Dyson V8 kablosuz elektrikli süpürgelerin emiş gücü ve takılıp çekmemesi sorunu. Bu üründe de 115 aW sabit emiş gücü, Dyson V6’ya kıyasla (100 aW) daha iyi olmasına rağmen 115 aW emiş gücünün ev hanımları açısından yeterli görülmemektedir. Aynı zamanda Dyson V8 modelinin bataryalarında da çalışmama sorunu genel Dyson şikayetlerinden bazılarıdır. 2 yıl içinde bozulma sorunuyla karşı karşıya kalabileceğiniz bataryanın sıfırına 700 lira üstü fiyat biçilmekte.

Son olarak da Dyson V10 kablosuz elektrikli süpürgelerin mini turbo başlığı en çok arıza yapan parçalar arasında. Motor duraksama yaptıktan sonra duruyor, duraksama sesleriyle beraber az bir şey süpürdüğünüzde motor çalışmayı durdurabiliyor.

Dikkatinizi Dyson süpürge alma aşamasında olan sizlerin modellerine göre ayrı ayrı karşılaşabileceğiniz sorunlara ayırdık. Çözüm işi ithalatçı firma açısından zor çünkü yedek parçayı satmak zorunda kalabiliyorlar. Bu yüzden ürün almadan önce kronik bir arızası olup olmadığını araştırmak gerekir.

Dyson için Xiaomi marka emsal ürünüyle kıyaslama yaptığımız şu yazıya da göz atabilirsiniz. Dyson V8 ve Xiaomi Roid Mi Handheld Karşılaştırması

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here