Hotpoint Çamaşır Makinesi Resetleme

0
49

 

Hotpoint Çamaşır Makinesi Resetleme Çoğu yeni çamaşır makinesi, bir hata kodu veya arıza ile karşılaştıktan sonra yıkayıcıyı yeniden başlatmanızı sağlayan bir sıfırlama özelliğine sahiptir. Bu sorunlara yol açan nedenler arasında güç artışları, dengesiz yükler veya güç kesintisi sayılabilir.

Bazı makinelerde, motorunu sıfırlamak için bastığınız bir düğme bulunur. Sıfırlama düğmesi bulunmayan bir makinede, yıkayıcının fişini çekip tekrar takmak genellikle sıfırlamanın bir yolu olarak işlev görür. Genellikle bir düğme olmamasına rağmen, programlanabilir çamaşır makinelerinde bir program problemini gidermek için sıfırlama fonksiyonu veya konumu olabilir.

Yıkayıcı düğmelerine, güç kablosuna veya devre kesiciye dokunmadan önce ellerinizi kurulayın. Bazı çamaşır makinesi sorunları için yetkili bir servis teknisyeni gerekebilir.

Hotpoint Çamaşır Makinesi Sıfırlama

Hotpoint Çamaşır Makinesi Resetleme Hotpoint çamaşır makinelerinde, bir yükün ne kadar sürede yıkanması gerektiğini, yükün ne kadar hızlı dönmesi gerektiğini, suyun sıcaklığının ne olacağını ve yıkayıcının otomatik olarak başlamadan önce ne kadar beklemesi gerektiğini belirleyen bir dizi dijital ayar bulunmaktadır.

Hotpoint Çamaşır Makinesi Resetleme

İstemediğiniz ayarları seçtiyseniz veya iyi çalışmadığınızı düşünmüyorsanız, çamaşır makinesini kolayca sıfırlayabilirsiniz, böylece ayarları tekrar seçebilirsiniz.

“Açık / Kapalı” tuşunu bulun. Kontrol panelinin sol tarafındaki düğmeyi bulabilirsiniz.

“Açık / Kapalı” tuşunu basılı tutun.

Üç saniye sonra düğmeyi bırakın.

Hotpoint çamaşır makinesi nasıl sıfırlanır ?

Çamaşır makinesindeki her program belirli bir süre otomatiktir. Ancak, kullanıcının yıkama işlemini hemen durdurması gereken durumlar vardır. Çoğu kez, yüklendikten sonra, ayrıca yıkanması gereken bir şey bulunur. Ya da üç gözlü, anahtarlı ve diğer eşyalarınızı temizlemediğinizi anlıyor musunuz? Tamburda sıkışmış olan küçük kısım, AGR’nin çalışmasını tamamen durdurabilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here