Kusurları örten kapatıcılar

0
28
 

Kusursuz ve bir o kadar doğal makyajın sırrı pürüzsüz bir tenden geçiyor. Bu durumda makyaj yaparken kapatıcıların ne kadar önemli bir görevi olduğunu tahmin edebilirsiniz. Her zaman fondöten kullanmak zorunda değilsiniz. Ancak ufak ama etkili kapatıcı dokunuşlarıyla pürüzsüzlüğü sağlayabilir, özellikle göz altlarındaki yorgun görünümü bir anda yok edebilirsiniz.

 

Pürüzsüz ve taze
Yumuşak dokuya sahip fırçasının yardımıyla göz altı gibi cildin hassas bölgelerine kolay bir uygulama imkanı sunuyor. Göz altındaki koyu halkaları kapatıp yorgunluk izlerini gidererek, pürüzsüzlüğü yeniden tanımlıyor.

Revolution Conceal & Define Kapatıcı 

24 saat etkili
İz bırakmayan kapatıcı özelliğiyle, cilt kusurlarının görünümünü gözle görülür şekilde azaltıyor. Hafif sıvı yapısıyla tüm gün rahat bir kullanım sağlıyor. Cildi daha pürüzsüz hale getirirken, eşit renk ve ton dengesini sağlamaya yardımcı oluyor.

M.A.C Cosmetics Studio Fix Concelar 

Doğru tonlar
Krem formundaki yapısıyla göz altı morlukları, kızarıklıklar ve yorgunluk belirtileri gibi her türlü kusuru kapatma özelliği taşıyor. İdeal renk tonunu elde edebilmek için karıştırılarak da kullanılabiliyor.

Miss Cop Make Up Pro kapatıcı paleti 

Kusursuz ten
Ciltteki kızarıklıkları, kusurları ve sivilceleri gizleyerek doğal ten görünümü sağlıyor. Yağ içermeyen hafif yapılı formülü ile cilt tonuna ve dokusuna uyum sağlayan Fit Me, her cilt tonuna uyum sağlayan beş özel renk seçeneği ile sunuluyor.

Maybelline New York Fit Me kapatıcı

Işıltılı ve güçlü
Çevresel faktörlerden koruyan antioksidanlarla birlikte sağlıklı bir ışıltı veriyor. Bitkisel özlü ve hafif yapılı nemlendirici, hızlıca emilip cildin neme doymasını ve nemli kalmasını sağlıyor. İncili karışım, cilde göz kamaştırıcı ışıltılı bir bitiş kazandırıyor.

Nars Radiant Creamy Concealer kapatıcı krem 

Cilt lekelerine veda
Göz çevresini aydınlatarak doğal bir görünüm sağlayan kapatıcı, içeriğinde kullanılan buğday özü ve E vitamini içeren formülü ile göz çevresini koruma altına almaya yardımcı oluyor. Üzüm ve turunç kabuğu özleriyle göz çevresindeki cilt lekelerinin görünümünü azaltıyor.

Note BB Concealer kapatıcı 

Hızlı sonuç
Kremsi yapıya sahip Fenty Beauty Pro Filt’r Instant Retouch Concealer, hafif dokusuyla kapatıcılık sağlıyor. Göz altı aydınlatmasının haricinde, koyu izleri kapatmaya yardımcı oluyor. Tere karşı dayanıklılık sağlıyor.

Fenty Beauty Pro Filt’r Instant Retouch Concealer kapatıcı

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here