LG Buzdolabı Hata Kodu Er 67

0
38

LG Buzdolabı Hata Kodu Er 67 LG tarafından üretilen buzdolapları kalite, enerji verimliliği ve dayanıklılık için bir kriter olarak kabul edilir. Bu markanın çok amaçlı cihazları sessizce çalışır ve “A + + +” sınıfındaki birçok topluluğa göre ortalama% 20 daha az elektrik tüketir.

LG Buzdolabı Hata Kodu Er 67

Bu, şirket mühendisleri tarafından geliştirilen lineer bir kompresör sistemi kullanılarak mümkün oldu. Marka, Smart Eco Door teknolojisi için patentlidir ve odadaki tüm ürünlere en az ısı kaybına neden olan küçük bir kapının varlığını gösterir.

LG Hata Kodu Er 67 Çözümü

Koreli üreticinin inverter cihazları Total No Frost sistemi, likit kristal ekran ve Android ve iOS işletim sistemlerinde çalışan bir elektronik kontrol ünitesi ile donatılmıştır.

Kapı düzgün kapanamıyor

Kapının tamamen kapanmasını engelleyebilecek nesneler için buzdolabı bölmesinin içini kontrol edin. Tüm çekmecelerin tamamen kapalı olduğundan emin olun. Kapının buzdolabı ünitesine bağlandığı alanı olası engeller açısından inceleyin.

Her buzdolabı sorunu bir teknisyenin servisini gerektirmez. Bu LG buzdolabı arıza kodları listesi, sorunu teşhis etmenize yardımcı olabilir, böylece sorunu kendiniz çözüp çözemeyeceğinizi veya profesyonel ev buzdolabı onarımına ihtiyacınız olup olmadığını belirleyebilirsiniz. aynı gün içinde ev içi LG buzdolabı onarımı sunuyoruz.

Cihaz onarım uzmanları ekibimiz, LG markalı ürünlerle çalışma konusunda deneyime sahiptir, bu nedenle buzdolabınızla ilgili olabilecek her türlü sorunu teşhis edip çözebileceğimize emin olabilirsiniz.

LG cihazınızla ilgili yardıma ihtiyacınız olursa bugün bizi arayın!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here