LG Buzdolabı Hata Kodu F

0
165

Buzdolabında bir HATA KODU varsa, üzerinde herhangi bir arıza varmış gibi, kırılma kaynağının kesin tanımını gösteren bir bildirim göründüğünde çok kullanışlıdır . Bu işlev yalnızca cihazın durumunu izlememekle kalmaz, aynı zamanda yalnızca hata kodunun kodu doğru şekilde çözüldüğü takdirde tanıdan tasarruf etmenizi sağlar.

LG Buzdolabı Hata Kodu F

LG Buzdolapları, buzdolabının açık olmasına izin veren ancak soğutmayı önleyen bir özelliğe sahiptir. Bu öncelikle bir perakende mağazasındaki ekran modellerinde kullanım içindir. Buzdolabınız DEMO veya DISPLAY modundaysa, soğumaz. Demo modunu devre dışı bırakmak için:

  • Buzdolabı kapağını açın.
  • BUZDOLABI ve BUZ ARTI düğmelerine aynı anda basın ve basılı tutun.
  • Kontrol paneli bip sesi verene kadar düğmeleri basılı tutun. Bu yaklaşık olarak birkaç saniye sürer.
  • DEMO modunun kapalı olduğunu doğrulamak için sıcaklık gösterge panelini kontrol edin.

Buzdolabı DEMO veya DISPLAY Modunda

LG Buzdolabı Hata Kodu F LG Buzdolapları, buzdolabının açık kalmasını sağlayan ancak soğutmayı önleyen bir özelliğe sahiptir. Bu, öncelikle bir perakende satış mağazasındaki ekran modellerinde kullanım içindir. Eğer buzdolabınız DEMO veya DISPLAY modundaysa, soğumayacaktır.

Demo modunu devre dışı bırakmak için

Buzdolabının kapısını açın. REFRIGERATOR ve ICE PLUS düğmelerini aynı anda basılı tutun. Kontrol paneli bip sesi çıkana kadar düğmeleri basılı tutun. Bu, yaklaşık saniye saniye sürer. DEMO modunun kapalı olduğunu onaylamak için sıcaklık gösterge panelini kontrol edin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here