Makaron ile Kablo Kopmalarına Çözüm

0
210

Daralan makaron kullanım alanları çok fazla çeşitlilik göstermektedir. Bundan dolayı HellermannTyton, daralan makaronlarını ve daralan kalıplanmış profillerini geliştirirken, imal ederken ve dağıtırken kullanılacakları uygulamaya optimum uygunluğunu sağlamaya odaklanmaktadır.

Bu, HellermannTyton’un mekanik, çevresel, kimyasal veya eletrik etkilerine karşı koruma sağlama söz konusu olduğunda her bir yeni daralan makaron ile standart oluşturduğu anlamına gelmektedir.

Başarımızın kaynağını oluşturan anahtar etkenlerden biri, daralan makaronlarımızın eşsiz ve kendine özgün özellikleridir. Bunların başında farklı gereksinim taleplerinden dolayı kullanılan malzemenin seçimi gelir, buna örnek vermek gerekirse, hassas uzay endüstrisi veya demiryolu taşımacılığı sektörü için daralan makaronlarda kendiliğinden sönme yangından koruma özellikleri aranır.

Belirlenen gereksinimler doğrultusunda daralan oranı, bir başka deyişle, daralan makaronun tam olarak hangi boyuta kadar daralabildiği, daralan makaronun üretiminde halojenli malzemelerin kullanılması kadar önem arz etmektedir.

Her bir daralan makaron, uygulandığı çalışma alanı ile en yüksek seviyede tutarlılık sağlayacak şekilde uyumlu olmalıdır – örneğin üretimindenel aletlerinin izole edilmiş kollarından, ilgili özelleştirilmiş daralan makaron (daralan kablo onarım manşonları) kullanmadan kaynak çalışma alanı nedeniyle ve maliyet açısından onarımı çok pahalı olabilecek önceden serilmiş yeraltı kabloların bakımı için daralan makaron manşonlarına kadar.

Yapışkan astarlı daralan makarondan, yalıtılacak kablolarda görünür kalmasını ve belirlenmesini sağlayan şeffaf daralan makarona kadar HellermannTyton, en yüksek uluslararası standartları karşılayan geniş daralan makaron ürün yelpazesi sunmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here